Individuální lekce a redukční kurzy

Individuální lekce

Individuální lekce

Jste odhodláni na sobě začít systematicky pracovat? Toužíte mít dohled a jistotu v tom, že cvičíte správně? Využijte možnost individuálních tréniků! Naši zkušení trenéři se přizpůsobí vašim požadavkům, indispozicím a základě vašich cílů vám sestaví cvičební plán na míru.

  • Zakládáme si na individuálním přístupu
  • Tréninky trvají 60 minut a máte je tak často, jak sami chcete
  • Využíváme různých stylů cvičení a snažíme se vyhnout jednotvárnosti
  • Při tréninku reagujeme na vaše subjektivní pocity a to, jak vnímáte své tělo

Naši osobní trenéři

Redukční kurzy

Redukční kurzy
Pokud hledáte cestu, jak se zbavit nadbytečných kil a navíc krásně vyformovat svoji postavu, jsou správou volbou naše redukční kurzy. Redukční kurzy v Profi Fitness Milleniu jsou stejně jako tréninkové programy založené na individuálním přístupu. Obvykle se jedná o tréninkový plán doplněný o výživové poradenství a jídelníček sestavený na míru. Čeká vás také vážení, měření a analýza složení těla (množství vody, tuku, svalové hmoty, hmotnost kostí, BMI, klidový metabolismus, viscerální tuk, kondice a biologický věk), obdržíte seznam doporučených druhů potravin a jejich kombinací.
Rádi se přizpůsobíme vašim preferencím v jídle i cvičení a pustíme se do společného cíle – říct „sbohem“ nespokojenosti a „vítej“ novému sebevědomí!

Vaše příběhy

Splněný sen
V lednu 2016 nás oslovila paní Zdeňka D. s prosbou o pomoc při redukci váhy. Na základě diagnostiky a konzultace jídelníčku začala cesta za jejím vytouženým cílem. Začala pravidelně cvičit s osobním trenérem ve fitness, postupně zařazovala skupinové lekce, pravidelně probíhala kontrola jídelníčku a výsledek vidíte sami. Po necelém roce naší spolupráce dosáhla vytouženého cíle – shodila neuvěřitelných 50 kg.

Splňte si svůj sen i vy.

Využijte našich dlouholetých zkušeností. Kontaktujte nás a dejte se s námi na cestu za vytouženou postavou!

Kontakt