Naším posláním je zdravý pohyb, který přináší radost a spokojenost. Záleží nám na vašich výsledcích, a tak na sobě pracujeme i my – účastníme se nejdůznějších kurzů a seminářů, které nás posouvají dál.
Tým
Tým
Tým

Instruktoři

Mgr. Petra Kubíčková

Mgr. Petra Kubíčková

Specializace:
  • Pilates Clinic Method
  • Osobní trenér
  • TRX
  • Flowin
  • Alpinning
  • Spinning
  • Jumping
  • Funkční trénink
  • Cvičení rodičů s dětmi od 6měsíců – 3 let
  • Všeobecná pohybová průprava dětí od 3 – 6 let
  • Výživový poradce – redukční a individuální kurzy
Dosažené vzdělání:
  • Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzita Karlova v Praze – Obor TV a PV zdravotně postižených I., II, a III. stupeň škol
  • Střední zdravotnická škola – obor rehabilitace
  • MASTER JUMP BASIC diplom – FACE CZECH ACADEMY
  • Spinning instruktor orientation
  • Spinning – Spin. Flex
  • Spinning – HeartRate Training
  • Certifikát – cvičení rodičů s dětmi od 6 měsíců do 4 let (HOBIT – Plzeň)
  • Cvičení s dětmi – specializovaný kurz – workshop (FISAF)
  • Pohybová výchova dětí – kongres (FACE CZECH ACADEMY)
  • Trenér ve fitness centrech II. kvalifikační třídy – škola studia R plus
  • Cvičitel zdravotní tělesné výchovy – Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzita karlova v Praze
  • Cvičitel zdravotní tělesné výchovy – Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra – VOŠ s.r.o.
  • Školení v metodice behaviorální terapie obezity – společnost STOB Iva Málková
  • Odborný kurz – Bezpečná výživa – Fakulta potravinářské a biochemické technologie VŠCHT Praha
  • Strollering – certifikát instruktor Strolleringu ST I. Praha 2012
  • 2014 Pilates Clinic Method MATWORK I modul 1, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Anatomie, Mudr. Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Právo a působení v oboru Fitness, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 První pomoc, Markéta Matušíková, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Vytrvalostní trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Cvičení zvláštních skupin klientů, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Role trenéra a profesionalita, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Spirals 1 – Šimková Jana, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Závěsný systém B – BODY, Petr Zbyněk, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Diagnostika A, Petr Zbyněk, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Funkční strečink A, Petr Zbyněk, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Flowin A – CORE, Petr Zbyněk, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Závěsný system C – CORE & BODY, Petr Zbyněk, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Pěnový válec, Martina Fallerová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 6.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Výživa A, Zuzana Hroudová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2014 Výživa B, Zuzana Hroudová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Inspirace – pomůcky, Martina Fallerová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha
  • 2015 8.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – KYFOTICKÉ KŘIVKY PÁTEŘE, Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Velké & malé míče (fit-ball/overball/, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – ZDRAVÁ NEBO BOLAVÁ ZÁDA, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Cvičení na židli, Věra Havlová, školící středisko PhDr. Olgy Huspekové, Praha
  • 2015 Cvičení pro chodidla,Věra Havlová, školící středisko PhDr. Olgy Huspekové, Praha
  • 2015 Pánevní dno, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – FOOT WORK, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 9.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 CERTIFIKACE – Osobní trenér kondičního fitness, Michal Elčkner, Zbyněk Petr, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – HAND WORK, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Cvičení na židli – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 BOSU core – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 11. KONGRES pěti kruhů – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 expander – Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 inspirace warm up – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 BOSU core 2 – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Velké & malé míče 2 – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Dynamická Neuromuskulární Stabilizace podle Koláře – sportovní kurz část I. – REHABILITATION PRAGUE SCHOOL
  • 2017 Dynamická Neuromuskulární Stabilizace podle Koláře – sportovní kurz část II. – REHABILITATION PRAGUE SCHOOL

Mgr. Špimrová Pavlína

Mgr. Pavlína Špimrová

Specializace:
  • Osobní trenér kondičního posilování
  • Osobní trenér zdravotní tělesné výchovy
  • Funkční trénink
  • Alpinning
  • TRX,Flowin
  • Pilates Clinic Method
  • Bodyform
  • Kondiční trénink
  • Dance aerobik
  • Step aerobik
  • Bodyform
  • Sportovní a závodní aerobik
Dosažené vzdělání:
  • Ped. Fakulta Jana Evangelisty Purkyně v Ústí n/Labem – Obor TV – OV II.stupeň škol
  • Speciální pedagogika PF UK v Praze
  • FITNESS CORE – Instruktor aerobiku a fitness základního stupně
  • FISAF Certifikát Aerobic Instruktor II. Stupeň
  • FISAF Certifikát trenéra sportovního aerobiku III. Třídy
  • FISAF specializace: bodystyling/ bodyform, step aerobik, dance aerobik, fitball a overball
  • Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra – VOŠ s.r.o. – cvičitel zdravotní TV, Instruktor Ficentra, sportovní masér, lyžařský instruktor
  • ACI – Bossa – balanční úseč
  • MASTER JUMP BASIC diplom – FACE CZECH ACADEMY
  • Instruktor: plavání, carvingu, snowboardingu a inline bruslení
  • 2012 Inspirace pro cvičení s dětmi, FISAF
  • 2014 Cvičení pro těhotné a ženy po porodu, FISAF
  • 2015 Core A – Stabilizační systém a principy posilování břicha, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Core B – Zásobník cviků pro CORE systém, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Seminář sportovního aerobiku, Mistry s Mistry
  • 2015 RŮŽOVÁ VE FITNESS – seminář prevence rakoviny prsu a následná postrehabilitační péče, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Pěnový válec, Martina Fallerová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 9.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 CERTIFIKACE – Osobní trenér kondičního fitness, Michal Elčkner, Zbyněk Petr, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 10. KONGRESS FUNKČNÍHO POHYBU – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 1. Konference Spiraldynamik ,, Více cvičit, méně operovat“. IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 diagnostika A – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 BOSU core – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 B pilates instruktor – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 11. KONGRES peti kruhů – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Těhotné a po porodu – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 BOSU fitness- Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 expander – Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Velké & malé míče 2 – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY

Trejbalová Lucie

Lucie Trejbalová

Specializace:
  • Instruktor zdravotní tělesné výchovy
  • Instruktor kondičního posilování
  • Osobní trenér
  • Pilates Clinic Method
  • Body Work
  • Dech a diastáza
  • Těhotné a po porodu
  • 3D KRUHOVÝ TRÉNINK
  • Intervalový trénink
  • Bosu Core
  • Velké a malé míče
  • Theraband/Expander
  • Spinning
  • Alpinning
  • Flowin
Dosažené vzdělání:
  • 2014 Instruktor fitness, Ivo Schovanec, IKAROS
  • 2015 Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha
  • 2015 8.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU, Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Instruktor zdravotní tělesné výchovy,IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Právo a působení v oboru fitness, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Výživa A, Zuzana Hroudová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Anatomie, Mudr. Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 První pomoc, Markéta Matušíková, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Vytrvalostní trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Cvičení zvláštních skupin klientů, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Role trenéra a profesionalita, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla Axiální systém – PÁTEŘ, PÁNEV, HLAVA, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – Stabilizace lopatky a centrace horní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – Stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Core B, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Bosu Core, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Velké a malé míče ( fit ball/ overball/ Sball), Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Těhotné a po porodu, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla FOOT WORK, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 9.KONGRES FUNKČNÍHO POHYBU Praha, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 CERTIFIKACE – Osobní trenér kondičního fitness, Michal Elčkner, Zbyněk Petr, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Páteř – rotační principy – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – LORDOTICKÉ KŘIVKY PÁTEŘE, Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Pěnový válec – Foam roller – Martina Fallerová
  • 2016 10. KONGRESS FUNKČNÍHO POHYBU – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 1. Konference Spiraldynamik ,, Více cvičit, méně operovat“. IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Spiraldynamik – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Funkční strečink A – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Svalové řetězce A – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Vedený strečink A – Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 B pilates instruktor – IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Theraband / expander – Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Dech a diastáze – Sylvia Musilov, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Workshop day, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 Intervalový a kruhový trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb Academy

Rulfová Sandra, DiS.

Sandra Rulfová, DiS.

Specializace:
  • Osobní trenér kondičního posilování
  • Fitness instruktor
  • FLOWIN®CORE
  • FLOWIN®BODY
  • BOSU®FITNESS
  • MTV Dance
  • Dance aerobik
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání:
  • ATVS PALESTRA – Vyšší odborná škola, spol. s.r.o. – Management sportu
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF
  • 2008 ČSAE – Specializovaný kurz dětského aerobiku
  • 2013 Osvědčení o rekvalifikace – Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví
  • 2014 Osvědčení o rekvalifikace – Instruktor fitness
  • 2015 CERTIFIKACE – Osobní trenér kondičního fitness, Michal Elčkner, Zbyněk Petr, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Právo a působení v oboru fitness, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Výživa A, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Anatomie, Mudr. Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 První pomoc, Markéta Matušíková, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Vytrvalostní trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Cvičení zvláštních skupin klientů, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Role trenéra a profesionalita, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla Axiální systém – PÁTEŘ, PÁNEV, HLAVA, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – Stabilizace lopatky a centrace horní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Držení těla – Stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Fitness pomůcky – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Cvičení v posilovně – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Sestavení kondičních tréninků – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 vedený strečink A – Michal Elčkner
  • 2016 BOSU® fitness – Michal Elčkner
  • 2017 FLOWIN®CORE – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 FLOWIN®BODY – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY

Gregorová Marta

Marta Gregorová

Specializace:
  • Spinning
  • Alpinning
  • TRX
  • Flowin
  • Pilates
  • Jumping
  • Osobní trenér kulturistiky a fitness
Dosažené vzdělání:
  • Fitness Instruktor – Pilatesova metoda Wellnessschool Evy Blahušové
  • Fitness Instruktor – WellnessConsultant Wellnessschool Evy Blahušové
  • Fitness Instruktor – basic Wellnessschool Evy Blahušové
  • Diplom – Fitball Wellnessschool Evy Blahušové
  • Kongres pilates Wellnessschool Evy Blahušové
  • Certifikát – civčení rodičů s dětmi od 6 měsíců do 4 let (HOBIT – Plzeň)
  • Cvičení s dětmi – specializovaný kurz – workshop (FISAF)
  • Pohybová výchová dětí – kongres (FACE CZECH ACADEMY)
  • MASTER JUMP BASIC diplom (FACE CZECH ACADEMY)
  • Spinning instruktor orientation
  • Spin.Flex
  • Spinning – Heart Rate Training
  • Trenérská škola Petra Stacha

Petrboková Jana, DiS.

Jana Petrboková, DiS.

Specializace:
  • Instruktor zdravotní tělesné výchovy
  • Wellness jóga
  • Ninyasaflowpower jóga
  • Hatha jóga
  • Vinyasa jóga
  • Jóga workout
  • Pilates
  • Alpinning
  • TRX
  • Flowin
Dosažené vzdělání:
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF
  • POWER JÓGA AKADEMIE Václava Krejčíka – Instruktor power jógy I., II., III.Stupeň
  • Soukromé vzdělávací zařízení Stanislava Flandery
  • Masér pro sportovní a rekondiční masáž
  • Manuální lymfodrenáž
  • Workshop Technika POLIC POWER JÓGY
  • Workshop BODY STABILITY WORKOUT
  • Workshop ENERGY FLOW
  • Workshop MASTER TRAINING
  • Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha
  • 2016 Instruktor zdravotní tělesné výchovy,IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Právo a působení v oboru fitness, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Výživa A, Zuzana Hroudová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Anatomie, Mudr. Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 První pomoc, Markéta Matušíková, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Vytrvalostní trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Cvičení zvláštních skupin klientů, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Role trenéra a profesionalita, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla Axiální systém – PÁTEŘ, PÁNEV, HLAVA, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – Stabilizace lopatky a centrace horní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – Stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Core B, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Bosu Core, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Velké a malé míče ( fit ball/ overball/ Sball), Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY

Hejhalová Renata

Renata Hejhalová

Specializace:
  • Osobní trenér fitness a kulturistiky
  • Alpinning
  • Spinning
  • Tabata
  • Jumping
  • FLOWIN
Dosažené vzdělání:
  • Trenérská škola IKAROS – Osobní trenér, trenér kondičního posilování, trenér kulturistiky
  • MASTER JUMP BASIC diplom – FACE CZECH ACADEMY
  • Spinning Clinic
  • Spin. Flex
  • Spinning HeartRate Training
  • Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha

Mgr. Honsová Gabriela

Mgr. Gabriela Honsová

Specializace:
  • Alpinning
  • Flowin
  • Bosa
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání:
  • Instruktor fitcentra FIT DANCE ŠKOLA Evy Blahušové
  • Fitness Instruktor Aerobic Professional Wellnessschool Evy Blahušové
  • Fitness Instruktor Personal Trainer Wellnessschool Evy Blahušové
  • 2015 Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha

Nosková Veronika

Veronika Nosková

Specializace:
  • Alpinning
  • TRX
  • Flowin
  • Jumping
Dosažené vzdělání:
  • MASTER JUMP BASIC diplom – FACE CZECH ACADEMY
  • Alpinning instruktor basic
  • Flowin basic, Jan Větrovský, Statera fitness Praha

Bauerová Bára

Bára Bauerová

Specializace:
  • Cvičení rodiče s dětmi
  • Pohybová přípravka od 3 let
Dosažené vzdělání:
  • Předškolní a mimoškolní pedagogika SPgŠ Beroun

19141520_1721776601171409_1520396878_n

Žaneta Palčeková

Od roku 2016 reprezentuje Českou republiku ve sportovním aerobiku na mezinárodních závodech za pražský klub The Queen club pod vedením mistryně Evropy Tamarou Jiříkovou. Je stále aktivní závodnicí. V Profi Fitness Milleniu trénuje děti od svých 15-ti let až do teď.

Specializace:
  • Dětský aeobik
  • Sportovní a závodní aerobik
  • Lektor MASTER CLASSU
Dosažené vzdělání:
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF
  • Certifikát INSTRUKTOR AEROBIKU II. stupeň – FISAF
  • Seminář sportovního aerobiku MISTRY S MISTRY
  • Školení sportovního aerobiku – FISAF

Úspěchy

  • 2. místo v kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE – II. nominační závod na ME a MS – Ostrava 2016
  • 2. místo v kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE  – III. nominační závod na ME a MS – Praha Petřiny 2016
  • 4. místo na MISTROSTVÍ EVROPY v Karlových Varech 2016
  • 1.vícemistryně České republiky 2016 – Podvinný mlýn – Praha 2016
  • 5. místo na MISTROSTVÍ SVĚTA ve Vídni 2016
  • 3. místo v kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE – I. nominační závod na ME a MS – Kladno 2017
  • 3. místo  kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE – II. nominační závod na ME a MS – Louny 2017
  • 3. místo  kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE – III. nominační závod na ME a MS – Ostrava 2017
  • 1. místo  kategorii 17 a více let AEROBIK GRANDE – potvrzující závod na ME a MS – Brno 2017
  • 4.místo na MISTROVSTVÍ EVROPY v Karlových Varech 2017

Hrachovcová Michaela

Ing. Michaela Hrachovcová

Specializace:
  • Instruktor fitness
  • Instrukror strolleringu
  • FLOWIN®CORE
  • FLOWIN®BODY
Dosažené vzdělání
  • 2014 Trenérská škola Slavia, Activefit, Praha
  • 2015 Strollening, školení instruktor strolleringu ST I, Praha
  • 2015 Závěsný systém A – CORE, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2015 Závěsný systém B – BODY, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 kyčel – koleno – noha – Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 FLOWIN®CORE – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2017 FLOWIN®BODY – Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY

Bc. Faltejsková Lucie

Bc. Lucie Faltejsková

Specializace:
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání:
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF
  • Certifikát Aerobic instruktor II.Stupeň – FISAF

Bc. Šímová Monika

Bc. Monika Šímová

Specializace:
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF
  • Certifikát instruktora aerobiku a fitness

Dominika Palivcová

Bc. Dominika Palivcová

Specializace:
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání:
  • FITNESS CORE – instruktor aerobiku a fitness základního stupně – FISAF

Kristýna Wittlerová

Kristýna Wittlerová

Specializace:
  • Dětský aerobik
Dosažené vzdělání:
  • Fitness Core- instruktor aerobiku a fitness – základní stupeň, FISAF
  • Seminář sportovního aerobiku MISTRY S MISTRY

Hornofová Anna

Anna Hornofová

Specializace:
  • Spinning
  • Výživový poradce
Dosažené vzdělání:
  • 2011 Spinning Clinic
  • 2013 Spinning Phase II.
  • 2013 Rating of perceived exertion
  • 2013 Vzdělávací program ID Dance, Step, Core, Stretch, Face Czech Academy.
  • 2014 Rekvalifikační program Poradce pro výživu, Normans Academy
  • 2015 Výživa a psycho – koučink sportovce, Nutris

Dobrá Monika

Monika Dobrá

Specializace:
  • Instruktor zdravotní tělesné výchovy
  • Osobní trenér
Dosažené vzdělání:
  • 2016 Instruktor zdravotní tělesné výchovy,IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Právo a působení v oboru fitness, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Výživa A, Zuzana Hroudová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Anatomie, Mudr. Sylvia Musilová, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 První pomoc, Markéta Matušíková, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Vytrvalostní trénink, Michal Elčkner, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Cvičení zvláštních skupin klientů, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Role trenéra a profesionalita, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla Axiální systém – PÁTEŘ, PÁNEV, HLAVA, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – Stabilizace lopatky a centrace horní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Držení těla – Stabilizace kyčelního kloubu a centrace dolní končetiny, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Core B, Zbyněk Petr, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Bosu Core, Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY
  • 2016 Velké a malé míče ( fit ball/ overball/ Sball), Daniel Müller, IQ pohyb ACADEMY

Bretšnajdrová Leona

Leona Bretšnajdrová

Specializace:
  • Taneční přípravka
  • Street Dance

Sabina Brychová

Sabina Brychová

Specializace:
  • Bodyform

22156730_10213173727844995_469343869_n

Kateřina Šímová

Specializace:
  • Spinning

Mirka Křížová

Mirka Křížová

Specializace:

Top