TXR, Alpinning, aerobic, jóga, Spinning nebo Pilates? U nás si každý najde, co ho baví! Více informací o jednotlivých typech lekcí najdete zde.
Aktuální rozvrh platný od 1. 1. 2018 naleznete zde.
Těšíme se na vaši účast!

Pondělí

Sál 1

  • 18:50- 19:50 Pevné břicho Lucka
  • 20:00-21:00 Pilates Clinic Method uzavřený kurz Lucka

Alpinning

  • 18:15 – 19:30 Alpinning + body Marta

Sál 2

  • 10:00 – 11:00 Pilates Clinic Method Petra 
  • 18:30 – 19:30 Pilates Clinic Method uzavřený kurz Petra
  • 19:30 – 20:30 TRX/ Bosu Petra

Spinning

  • 18:00 – 19:00 Spinning Katka
  • 19:45 – 20:45 Spinning Anička

Úterý

Sál 1

  • 18:30 – 19:30 Jóga Jana
  • 19:30 – 20:30 Pilates Clinic Method Petra

Alpinning

  • 17:15 – 18:30 Alpinning + Body Renata

Solná jeskyně

  • 19:45 – 20:45 Hatha jóga sudé týdny Jana

Sál 2

  • 10:15 – 11:15 Pevné břicho uzavřený kurz pokročilí Lucka
  • 17:30 – 18:30 TRX + Flowin Marta
  • 18:00 – 19:00 Port De Bras Diana
  • 19:00 – 20:00 Kondiční trénink Pavlína

Spinning

  • 18:35 – 19:45 Spinning Marta

Středa

Sál 1

  • 17:45 – 18:45 Flowin- Body/Core Sandra
  • 18:45 – 19:45 Dynamic Pilates Marta

Alpinning

  • 17:30 – 18:45 Alpinning + Body Veronika
  • 19:00 – 20:15 Alpinning + Bosa, Flowin Gábina

Sál 2

  • 17:30-18:30 3D KRUHOVÝ TRÉNINK Lucka
  • 18:30 – 19:30 TABATA +TRX Míša

Spinning

  • 18:00 – 19:00 Spinning Katka
  • 19:45 – 20:45 Spinning Monika

Čtvrtek

Sál 1

  • 18:30 – 19:30 Bodyform/Core Pavlína

Alpinning

  • 10:00 – 11:15 Alpinning + TRX Míša
  • 18:30 – 19:45 Alpinning + Body Petra

Sál 2

  • 17:30 – 18:30 Fit Trénink Sandra

Spinning

  • 16:30 – 18:00 Spinning + Body Marta
  • 18:30 – 19:30 Spinning s měřením tepové frekvence  Mirka

Pátek

Sál 1

  • 17:00 – 18:00 Pilates Clinic Method uzavřený kurz Lucka
  • 18:15 – 19:15 3D kruhový trénink Lucka
  • 19:15 – 20:15 Jóga Jana

Alpinning

  • 17:45 – 19:00 Alpinning + Interval. trénink Jana
  • 19:00 – 20:00 Alpinning Monika

Spinning

  • 17:00 – 18:00 Spinning Renata

Víkend

Sobota

Sál 1

  • 10:15 – 11:15 Intervalový trénink Lucka

Neděle

Sál 1

  • 10:30 – 11:30 Pilates Clinic Method Pavlína

Alpinning

  • 10:00 – 11:15 Alpinning + Body, TRX Renata

Spinning

  • 10:00 – 11:00 Spinning Marta
Top