1993

V tomto roce byla založena firma pod názvem „FIT CENTRUM“ Petry Kubíčkové. Fit centrum se tehdy nacházelo v pronajatých prostorech. Služby, které Fit centrum nabízelo byly posilovna 70m2, solárium, prodej doplňkové výživy a masáže.

2000

Na přelomu roku se firma „FIT CENTRUM“ stěhuje do nových vlastních prostorů ve Vladislavově ulici. Firma dostává nové jméno „PROFI FITNESS MILLENIUM“. Rozšiřuje své služby : posilovna 150 m2, zrcadlový sál kde se cvičí různé druhy aerobiku pro dospělé, aerobik junior pro děti od 4 let dále pak redukční kurzy, prodej doplňkové výživy a sportovního oblečení. V prostorách Profi fitness Millenia najdete také Kadeřnictví paní Hanky Chytré a masáže paní Lucie Kolářové.

2004

Profi fitness Millenium se opět zvětšuje. K stávající budově je přistavěna další část, ve které vzniká nový prostor pro rozšíření stávající posilovny o dalších 150 m2, hlavně pak její aerobní zóny ( stacionární kola, běžecké pásy, steppery, crossové trenežéry a vesleřký trenažér). Dále vzniká nový sál pro spinning (aerobní cvičení na stacionárních kolech).

2008

Začátkem tohoto roku se Profi fitness Millenium začíná zaměřovat na nejmenší dětskou klientelu. Jsou otevřeny první kurzy cvičení rodičů s dětmi od 6 měsíců.

2009

Dochází k dalšímu rozšíření prostorů a služeb. V budově Profi fitness Millenia vzniká další zrcadlový sál věnovaný především pro cvičení pilates, power jógu a cvičení dětí Hlavní novinkou je vybudování „Solné jeskyně“ zaměřené převážně na děti. V jednom ze sálu se začíná cvičit nová aktivita jumping (aerobní cvičení na trampolínách).

2010

Deset let po otevření vlastních prostorů Profi fitness Millenium svým návštěvníkům nabízí: posilovnu 300 m2, 3 plně klimatizované sály pro skupinová cvičení – aerobik pro dospělé a děti od 3 let, street dance pro děti od 5 let, sportovní aerobik, cvičeníčko pro děti od 3 let, cvičení rodičů s dětmi od 6 měsíců, pilates, power jógu, spinning, jumping. Některá cvičení nabízíme formou kurzů, většinou ale v rozvrhu najdete volně přístupné hodiny. Snažíme se, abyste se u nás setkali nejen s dnes již klasickými lekcemi a formami cvičení, ale i s novinkami ve světě fitness.

Věnovat se Vám u nás budou kvalitní a odborně vyškolení instruktoři. Pokud se chystáte do podobného zařízení poprvé, doporučujeme Vám se nejprve osobně nebo telefonicky informovat, který typ cvičení je pro Vás ten nejvhodnější. Jestliže máte zájem o cvičení v posilovně s trenérem, domluvte si prosím předem termín Vaší návštěvy.

Dále Profi fitness Millenium nabízí solnou jeskyni, kadeřnictví, masáže, pedikúru a manikúru.

Top